Meble Cezar - logo

sience 1999

Zdjęcie - baner

Nowoczesne technologie

Komfort i ułatwienia w korzystaniu z kuchni dają nowoczesne technologie. Korzystamy z nowości firmy Blum , Peka ,Rejs. Pragniemy , by wszystkie nowości technologiczne stosować w kuchniach naszych klientów .
Zdjęcie - baner

Meble z klasą dla Twojego domu!

Meble kuchenne to kompozycje pełne uroku . Spełniamy
marzenia wymagających klientów . Meble produkowane są w oparciu o okucia firmy Blum , Peka ,Rejs , które w połączeniu z odpowiednim zaprojektowaniem kuchni , znacznie podnoszą funkcjonalnośc i wygodę użytkowania.
Przygotowywane są z należytą starannością i dbałością o szczegóły.Duży wybór dodatków pozwala dostosować projekt do inywidualnych potrzeb.
Zdjęcie - baner

Innowacyjne rozwiązania

Innowacyjne rozwiązania ułatwiają codzienną
pracę w kuchni , jednosześnie powinno byc
funkcjonalnie.Ważnymi cechami funkcjonalnych
kuchni są : prosty przebieg pracy , optymalne
wykorzystanie przestrzeni użytkowej oraz
wysoki komfort ruchu . Praca w kuchni to
praca zgodna z zasadami ergonomii.

Zdjęcie - baner

Od projektu po realizację

- Fachowe doradztwo
- Pomiar w domu klienta
- Projektowanie w 3D
- Transport z dostawą
- Montaż kuchni
Kontakt tel 513 041 443
tel.91 487 37 61
e-mail: meblecezar@op.pl
Adres: Szczecin,ul.Klemensiewicza 4-10

Strona główna > Oferta > MEBLE KUCHENNE

MEBLE KUCHENNE

Meble kuchenne – zabudowa kuchenna


Meble kuchenne to jedna ze specjalności firmy Cezar. Wykonujemy przede wszystkim elementy na indywidualne zamówienie, które są w pełni dopasowane do wymogów danego wnętrza i potrzeb przyszłych użytkowników. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące zarówno wstępny, jak i szczegółowy projekt zabudowy kuchennej, wykonanie wszystkich elementów zgodnie z zatwierdzoną przez Klienta koncepcją oraz profesjonalny montaż. Dzięki temu możemy dostarczać kompletne rozwiązania oraz wziąć pełną odpowiedzialność za jakość każdej gotowej kuchni.


Kuchnia na zamówienie – dlaczego warto zdecydować się na kuchnię na wymiar?


Kuchnia jest miejscem, w którym funkcjonalność i optymalne wykorzystanie każdego centymetra sześciennego powierzchni ma ogromne znaczenie. Niezależnie od kubatury pomieszczenia, warto zastosować w tym miejscu indywidualnie dostosowane rozwiązania. Rozbudowana spiżarnia, funkcjonalna szafka na przyprawy czy może domowy system recyklingu? Kuchnia na zamówienie to okazja do tego, by zrealizować te projekty. Niezależnie od tego, czy kuchnia jest epicentrum domowego życia, czy jedynie miejscem, przez które przelatuje się w biegu, dedykowane rozwiązania znacznie ułatwią i uprzyjemnią korzystanie z pomieszczenia.


Nasza oferta obejmuje m.in.:


• szafki kuchenne,
• stoły kuchenne,
• blaty kuchenne,
• krzesła do kuchni i jadalni i wiele innych elementów.


Oferujemy także sprzedaż sprzętu AGD. Korzystając z usług firmy Cezar, można więc zadbać o kompletne wyposażenie kuchni. Zapewniamy też profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. Zapraszamy!


Ciemne logo - Meble Cezar

© 2013 Sklep meblowy Cezar
ul. Klemensiewicza 4-10 (obok Smolańskiej), Szczecin


Projekt graficzny i wykonanie: www.marcepanstudio.com