Meble Cezar - logo

sience 1999

Zdjęcie - baner

Nowoczesne technologie

Komfort i ułatwienia w korzystaniu z kuchni dają nowoczesne technologie. Korzystamy z nowości firmy Blum , Peka ,Rejs. Pragniemy , by wszystkie nowości technologiczne stosować w kuchniach naszych klientów .
Zdjęcie - baner

Meble z klasą dla Twojego domu!

Meble kuchenne to kompozycje pełne uroku . Spełniamy
marzenia wymagających klientów . Meble produkowane są w oparciu o okucia firmy Blum , Peka ,Rejs , które w połączeniu z odpowiednim zaprojektowaniem kuchni , znacznie podnoszą funkcjonalnośc i wygodę użytkowania.
Przygotowywane są z należytą starannością i dbałością o szczegóły.Duży wybór dodatków pozwala dostosować projekt do inywidualnych potrzeb.
Zdjęcie - baner

Innowacyjne rozwiązania

Innowacyjne rozwiązania ułatwiają codzienną
pracę w kuchni , jednosześnie powinno byc
funkcjonalnie.Ważnymi cechami funkcjonalnych
kuchni są : prosty przebieg pracy , optymalne
wykorzystanie przestrzeni użytkowej oraz
wysoki komfort ruchu . Praca w kuchni to
praca zgodna z zasadami ergonomii.

Zdjęcie - baner

Od projektu po realizację

- Fachowe doradztwo
- Pomiar w domu klienta
- Projektowanie w 3D
- Transport z dostawą
- Montaż kuchni
Kontakt tel 513 041 443
tel.91 487 37 61
e-mail: meblecezar@op.pl
Adres: Szczecin,ul.Klemensiewicza 4-10

Strona główna > Oferta > ZABUDOWY WNĘK

Zabudowa wnęk – meble pod zabudowę


Trudne do zagospodarowania zakamarki, takie jak wnęki czy przestrzenie pod schodami oraz skosami, wymagają stosowania dedykowanych rozwiązań. Meble pod zabudowę to idealne rozwiązanie, które pozwala do maksimum wykorzystać całą dostępną powierzchnię. Oferują przy tym doskonałą przestrzeń spełniającą dostosowaną do potrzeb użytkowników funkcję. Zabudowa wnęk i innych podobnych przestrzeni jest jedną ze specjalności naszej firmy. Wykonujemy garderoby i szafy na wymiar idealnie dopasowane do warunków pomieszczenia. Znajomość wielu praktycznych rozwiązań pozwala nam zaś oferować bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu meble.


Garderoby i szafy na wymiar oraz inne meble pod zabudowę – oferta


Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę Klientów zainteresowanych wykonaniem zabudowy wnęk. Świadczymy usługi projektowe i doradcze, oferując maksymalne wykorzystanie potencjału przestrzeni z uwzględnieniem potrzeb inwestora, a także profesjonalny montaż mebli. Wykonywane przez nas garderoby i szafy na wymiar wyróżniają się więc przede wszystkim wysokimi walorami funkcjonalnymi. Dodatkowo wszystkie konstrukcje naszego autorstwa charakteryzuje najwyższa jakość i trwałość. Możemy ja zagwarantować dzięki dotrzymaniu wyśrubowanych standardów w zakresie precyzji wykonania oraz stosowanych materiałów. Wykonujemy meble z litego drewna oraz innych szlachetnych surowców, co przekłada się jednocześnie na ich wysokie walory estetyczne i ekskluzywny charakter.
Zapraszamy do współpracy!

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie
ZdjęcieZdjęcie

Ciemne logo - Meble Cezar

© 2013 Sklep meblowy Cezar
ul. Klemensiewicza 4-10 (obok Smolańskiej), Szczecin


Projekt graficzny i wykonanie: www.marcepanstudio.com